Siemens Tamir Servisi

Siemens Tamir ServisiÖzel Siemens Servisi, tüm beyaz eşya ve elektronik cihaz modelleri için vermiş olduğu servis hizmeti ile tüketiciden tam not almış ayrıcalıklı teknik merkezlerden biridir. Kuruluşumuz arıza tamiri başta olmak üzere montaj, bakım gibi servisçilik alanında aklınıza gelecek tüm uygulamaları çözüm odaklı bakış açısı ile yeniden hayata geçirmektedir.

  • Televizyon
  • Buzdolabı
  • Kombi
  • Klima
  • Bulaşık makinesi
  • Çamaşır makinesi 

Siemens marka hangi cihaza sahip olursanız olun uzman kadromuz ve teknik alt yapımızla ihtiyacınız olan her türlü çözümü sizlere sunmaya hazırız.

 

Ayrıcalıklı Hizmet Farkı

Sanılanın aksine arızalanmış bir cihazı tamir etmek son derece hassas bir süreçtir. İlgili işlemin doğruluğu var olan aksaklığın bir daha tekrar etmemesi ile doğrudan ilintilidir. Cihaz içerisindeki başka bir aksana problemin yansımaması ya da müdahalede gereken özenin gösterilmemesi sebebi ile farklı sorunların patlak vermemesi gerekir.

Ser servis Özel Siemens Servisi olarak sağladığımız onarım hizmeti ile beyaz eşya ya da elektronik cihazlarınızın ilk günkü performansını sergileyeceğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

Doğru İşleyişte İki Anahtar

Tüm beyaz eşya ve elektronik cihazların istenilen verimle çalışabilmesi ve yüksek performansta seyredebilmesi iki hayati uygulamaya dayanır. Bunlardan birincisi Cihazın kurulumu yani montaj diğeri ise periyodik bakımdır.

SiemensServis’te montaj uygulaması cihazın gereksinimlerine ve sizin ihtiyaçlarınıza en iyi karşılık verecek yerin tespitini ve sizlerinde onayını alarak sabitleme sürecini içerir. İlgili işlem yapılırken tecrübeye dayalı kıstaslar ve güvenlik ilkeleri hiçbir zaman göz ardı edilmez.

Cihazınıza bakım yaparken göz önünde bulundurduğumuz unsur ise uzun süreli ve etkin kullanım imkanı elde edebilmeniz, olası arıza hallerinin henüz oluşmadan önüne geçilmesidir.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Siemens ürün gamında yer alan her modelin yedek parça ve aksesuarlarını merkez deposunun stoklarında bulunduran servisimiz, sipariş verildiği taktirde aynı gün içerisinde adresinize teslimat yapmaktadır.