Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinesi servisi olan merkezimiz, Siemens marka tüm model ve serilerde çamaşır makineleri için montaj, bakım ve onarım desteği vermektedir. Servisçiliğe dair sunmuş olduğu hizmet kalemlerinin yanı sıra ürün satışı da yapmakta olan firmamızın yedek parça ve aksesuar deposunda orijinal nitelikli çözümleri bulmanız mümkündür.

Hizmet anlayışını müşteri ve kalite merkezinde geliştirmiş olan Siemens çamaşır makinesi servis merkezimiz, tamamı alanında uzman olan teknik servis ekibi, güler yüzlü çağrı merkezi çalışanları ve Anadolu yakasının tamamına ulaşım imkanı tanıyan bölge araç filosu ile sizler için eş zamanlı çözümler yaratma hedefindedir.

Çamaşır makinenizin kurulum aşamasından periyodik bakımına, arıza halinde aksam onarımından de-monte işlemine kadar yanınızda olan Siemens Çamaşır Makinesi Servisi, sağladığı çözümlerle sizlere uzun kullanım ömrüne sahip cihazlar kazandırmayı hedeflemektedir. Diğer özel servis merkezilerinden farklı olarak yaptığı her işlemi işçilik garantisi kapsamında değerlendiren şirketimiz, verdiği süre kapsamında herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde ücretsiz onarım desteği sunmaktadır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar Seçenekleri

Siemens marka her ürün için yedek parça ve aksesuar seçenekleri barındıran servisimiz, sizler için ithal ettiği çevre dostu ürünler ile çamaşır makinelerinizin ilk günkü performansları ile çalışmalarını garanti etmektedir. Anadolu yakasının en kapsamlı filolarından birine sahip olan Siemens Çamaşır Makinesi Servisi, sipariş verildiği taktirde aynı gün içerisinde parça ve aksesuar teslimatı yapabilmektedir.

Uygun Fiyatlar Üstün Kalite

Verdiği hizmetin kalıcılığı ile övünen kuruluşumuz sadece işçiliği ve temin ettiği ürünlerle değil tüketici dostu fiyat politikası ile de tercih edilmektedir. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunan şirketimiz bünyesinde servis hizmetine tabi tutulan her çamaşır makinesi için işçilik ve parça garantisi verilmektedir.